ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БРОНЮВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ НА БАЗІ ВІДПОЧИНКУ ВІТЕРЕЦЬ (село Приморське)

Ці правила встановлюють порядок бронювання, поселення, розміщення та надання послуг на базі відпочинку "ВІТЕРЕЦЬ"

1. База відпочинку «ВІТЕРЕЦЬ» (далі – База) призначена для тимчасового проживання та відпочинку громадян України та іноземних громадян на термін, узгоджений з адміністрацією Бази, але не менше 2-х діб. Після закінчення обумовленого терміну мешканець зобов'язаний звільнити приміщення на вимогу адміністрації. Якщо Ви бажаєте продовжити своє перебування, Вам необхідно повідомити про це адміністратора Бази не пізніше, ніж за 48 годин до години відправлення. Продовження терміну проживання в колишньому номері можливо тільки за відсутності підтвердженого бронювання на користь третіх осіб. Адміністрація не гарантує жоден з номерів до моменту його оплати.

2. З метою забезпечення безпеки і збереження майна відпочиваючих всі особи, які бронюють номер на Базі, повинні зареєструватися, для чого необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійські права), а також підтвердження оплати. Діти повинні бути або вписані в паспорт, або мати при собі паспорт (свідоцтво про народження).

3. Адміністрація Бази має право бронювати місця. За наявності вільних місць адміністрація приймає заявки на бронювання у письмовій формі, а також згідно з телефонною домовленістю. При бронюванні, розміщенні або вільному поселенні гість обирає категорію номера, а право вибору конкретного номера, що належить до даної категорії, залишається за адміністрацією Бази.

4. Плата за проживання та послуги на Базі здійснюється за вільними (договірними) цінами, згідно із затвердженим керівництвом Бази прейскурантом.

5. Заїзд можливий тільки після внесення гостем передоплати за весь запланований період проживання. В іншому випадку ми не можемо гарантувати, що Ваш номер не буде зайнятий після закінчення оплачених днів.

6. Виїзд з номера відбувається до узгодженої при заїзді години.

7. У разі затримки виїзду клієнта плата за проживання стягується в наступному порядку:

- не більше ніж через 2 години після розрахункового часу - оплата за половину доби;

- від 2 годин до 24 годин після розрахункового часу – плата за повну добу.

8. У разі відмови гостя від проживання або скорочення терміну проживання гроші за невикористаний час проживання повертаються за мінусом вартості двох останніх діб путівки, що залишилася. Якщо наш відпочиваючий виїжджає тільки на день-два раніше – гроші за добу /дві доби, що залишилися, не повертаються.

9. При заселенні в номер відпочиваючий зобов'язується одразу перевірити номер на недоліки та повідомити свою покоївку чи адміністрацію про те, що його турбує, щоб адміністрація відразу ж вжила заходів щодо забезпечення комфорту. Також гість може висловити якісь додаткові побажання, які база відпочинку виконає у межах своїх можливостей.

10. Парковка автомобілів знаходиться на території і є безкоштовною.

11. За наявності у відпочивальника якихось питань, які покоївка не може вирішити, відпочивальнику необхідно в обов'язковому порядку повідомити адміністрацію.

12. Виносити з номерів обладнання, меблі, постільні речі, рушник - забороняється.

13. Відпочиваючі несуть адміністративну, юридичну та матеріальну відповідальність у разі пошкодження відпочиваючими майна і ТМЦ бази або заподіяння шкоди співробітникам бази та/або іншим особам, що знаходяться на території.

14. База не несе відповідальності за роботу державних служб (аварійне відключення електричної енергії, водопостачання, кабельне телебачення).

15. Особа, що проживає, зобов'язана:

- виходячи з номера, закрити водорозбірні крани, вікна, вимкнути світло, телевізор, кондиціонер;

- дотримуватися встановленого на базі порядку проживання, дотримуватися чистоти, тиші та громадського порядку в номері та на території;

- суворо дотримуватись правил пожежної безпеки;

- відшкодувати збитки при втраті, пошкодженні чи псуванні майна бази;

- нести відповідальність за дії запрошених ним до себе відвідувачів;

- своєчасно та в повному обсязі оплачувати всі надані Базою додаткові послуги;

- при виїзді своєчасно здати покоївці номер та ключ.

16. Особам, що проживають на території Бази, – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- зберігати громіздкі речі, легкозаймисті матеріали, зброю, хімічні та радіоактивні речовини, ртуть;

- тримати у номері будь-яких тварин, птахів, рептилій тощо;

- користуватися нагрівальними приладами;

- рухати меблі без погодження з адміністрацією;

- палити у номері;

- порушувати спокій гостей, які мешкають у сусідніх номерах;

- відвідувати кафе (їдальню) у купальних костюмах;

- виносити посуд, а також продукти харчування із приміщення кафе (їдальні);

- пересуватися на авто зі швидкістю понад 10 км/год;

- порушувати громадський порядок;

- залишати дітей без нагляду.

17. Під час відвідування басейну адміністрація бази відпочинку попереджає:

- басейн працює з 7.00 до 19.00; 

- відвідування басейну в нерегламентований час ЗАБОРОНЕНО; 

- будьте уважні на воді та дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки;

- не заходьте в басейн у нетверезому чи нездоровому стані;

- не залишайте дітей у басейні та біля басейну без нагляду;

- дотримуйтесь правил санітарної гігієни, пов'язаних з відвідуванням басейну;

- ставтеся уважно та з повагою до інших відпочиваючих, які перебувають у басейні та поруч з ним;

- дітям до 16 років відвідування басейну без нагляду батьків ЗАБОРОНЕНО; 

- відповідальність за безпеку відпочиваючих під час перебування у басейні лежить на самих відпочиваючих;

- з метою забезпечення безпеки на території басейну ведеться відеозйомка відвідувачів.

18. Адміністрація не несе відповідальності за втрату цінних речей мешканців.

19. При відвідуванні мешканців сторонніми особами перші зобов'язані заздалегідь повідомити про це адміністрацію та погодити з нею час перебування своїх друзів або родичів на Базі. Без документа, що засвідчує особу, вхід заборонено.

20. З 23:30 до 7:30 ранку на Базі відпочинку та на території необхідно дотримуватися тиші. У номерах в цей час забороняється гучно вмикати аудіосистеми та телевізори. У разі повторного порушення тиші, в час, зазначений в цьому пункті, адміністрація Бази відпочинку має право виселити відпочиваючого.

21. Будьте обережні з вогнем. Розводити багаття можна тільки в спеціально відведених місцях - в мангалах, що стоять на березі моря біля барної стійки.

22. Будьте обережні з електроприладами. Не користуйтеся несправними електроприладами, не порушуйте цілісність розеток. Якщо ви виявили або зіткнулися з порушенням цілісності розеток, негайно повідомте про це адміністратора.

23. Адміністрація Бази залишає за собою право відвідувати номер без узгодження з гостем у разі задимлення, пожежі, затоплення, а також у разі порушення резидентом цих Правил проживання.

24. Адміністрація має право вжити заходів щодо дострокового виселення відпочиваючого в разі грубого порушення з його боку норм громадської поведінки, санітарних правил, внутрішнього режиму роботи бази, непокори розумним вимогам керівного складу бази відпочинку. База перебуває під охороною.

25. У разі виявлення загублених/забутих речей адміністрація негайно повідомляє про це власника речей (за умови, що їх власник відомий).

26. У разі виникнення скарг з боку споживача адміністрація вживає всіх можливих заходів для врегулювання конфлікту, передбачених законодавством.

27. У випадках, не передбачених цими правилами, адміністрація та споживач керуються чинним законодавством України.

27. Щодо заперечень, зауважень, пропозицій просимо зв'язуватися з адміністрацією.

Приємного відпочинку!

________________________

* Правила проживання на базі відпочинку «ВІТЕРЕЦЬ» розроблені на основі Закону України «Про захист прав споживачів», затверджених Постановою Верховної Ради України № 1024-XII від 12.05.1991 р. (із змінами та доповненнями).