Життя людини неможливе без повноцінного відпочинку. Наша база - це не тільки місце відпочинку і розваг, але й територія безтурботності і спокою: тут Ви зможете скинути важкий тягар міських проблем і стресу, віднайти здоров’я, красу і душевну гармонію. Вона є ідеальним місцем як для романтичного та сімейного відпочинку, так і для ділових зустрічей. Не гайте час на пошук місця відпочинку! Приїжджайте до нас на базу відпочинку з освіжаючою назвою «Вітерець», на березі теплого та спокійного Чорного моря поблизу біосферного заповідника «Дунайські плавні».

За час існування бази вже склалося постійне коло людей, які приїжджають сюди не вперше. Поповніть їхні лави – і Ви прекрасно проведете час, отримаєте заряд бадьорості, енергії та чудового настрою і збережете спогади про тепле море, ласкаве сонце, турботу й увагу персоналу на цілий рік.

Склад відпочиваючих інтернаціональний - і це громадяни як України, так і інших країн.

На самому чорноморському узбережжі, в курортній зоні селища Приморське до Ваших послуг: риболовля та безліч спортивних та дитячих майданчиків, містечко атракціонів, мережа магазинів, ринки, щоденні дискотеки та шоу-караоке, водні гірки для дітей та величезний вибір водних мотоциклів та велосипедів.

Відпочивальникам пропонуються різноманітні екскурсійні тури до дельти Дунаю та м. Вилкове – «української Венеції», поїздки до міста гумору – Одеси, відвідування найдавнішої Білгород-Дністровської фортеці, старовинних погребів Шабських дегустаційних залів. Організуються спеціальні тури на замовлення: VIP – обслуговування.

Спекотне південне сонце, лагідне Чорне море, цілюще морське повітря, чистий золотавий пісок подарують Вам незабутні спогади про літо. Як приємно Вам буде зимовими засніженими вечорами, сидячи в кріслі, переглядаючи фотографії, згадувати час, проведений у нас в гостях! А скільки дивовижних історій розповісте Ви друзям про кожен день, проведений під шум прибою! Ви завжди можете розраховувати на нашу гостинність та приємне уважне обслуговування. Ми з повагою ставимося до побажань наших клієнтів, і, можливо, саме тому той, хто хоч раз гостював у нас, обов'язково приїде знову.

 

Якщо Ви вибрали нас, то ми чекаємо на вас!