Відпочинок… З чим у Вас асоціюється це слово? Відпочинок у горах? Відпочинок у санаторії? Відпочинок у сільській місцевості? Пляж, море і пісок? Якщо Ви прихильник морського відпочинку, то пропонуємо Вам обрати відпочинок в Україні на узбережжі Чорного моря.

Зазирнемо на хвилиночку в історію. Звідки взялася назва «Чорне»? Спершу море називалося «Негостинним», оскільки моряки стикалися з проблемами навігації, а береги заселяли недружні племена. Коли ж колоністи освоїлися на його берегах, море перейменували на «Гостинне». Що стосується сучасної назви «Чорне», то існує декілька гіпотез. Однією з них є така, що в деяких азіатських країнах частини світу позначалися кольорами, де чорним кольором позначали північ. Ще в одній з теорій йдеться про те, що всі предмети, які опускалися на дно моря, вкривалися чорним нальотом, але це відбувалося через сірководень. Як би там не було, на сьогоднішній день Чорне море – одне з найулюбленіших місць для багатьох туристів.

Поїздки на відпочинок на море в Україні

Приїхати на відпочинок на море в Україні можна в будь-яку пору року, навіть взимку, щоб подихати цілющим морським повітрям, помилуватися зимовими краєвидами. Але все ж найбільша кількість відпочивальників приїжджає на море влітку, щоб позасмагати, покупатися, та й довгі літні канікули дозволяють взяти з собою дітей без відриву від школи.

Одним з найкрупніших міст України, розташованих на узбережжі Чорного моря, є Одеса. Це третє за величиною місто в Україні, після Києва і Харкова. Одеський клімат помірно континентальний, тут тепла зима і спекотне літо. Влітку температура води не опускається нижче +21 градуса, купальний сезон починається вже у травні й триває до кінця вересня. На серпень припадає пік туристичного відвідування, оскільки температура в морі +25. Курорти Одеського регіону дуже популярні серед відпочивальників через те, що тут немає задушливої літньої спеки, на відміну від Севастополя.

Визначні місця Одеси

Визначні місця Одеси та її області? Та сама Одеса – визначне місце! Вам сподобається прогулюватись Дерибасівською вулицею, яка вважається однією з найпопулярніших та є повністю пішохідною. А Одеські катакомби, а Потьомкінські сходи? Чорне море поруч з Одесою вражає багатством морепродуктів, які можна скуштувати в ресторанах і кафе.

Усі ці визначні місця Ви можете побачити на власні очі, приїхавши на літній відпочинок до України.