Готуючись до літнього відпочинку біля моря, хтось шукає бюджетний варіант житла, хтось – дорожчий, але всі однаково хочуть провести час незабутньо класно.

Пляжний відпочинок на морі сам по собі дуже хороший, але більшість туристів воліють не лише купатися та засмагати, але й їздити на екскурсії, займатися активними видами відпочинку. Пляжний сезон можна відкрити вже з середини травня та закінчити його серединою вересня – клімат дозволяє.

Неглибокі місця мають велику перевагу – море прогрівається набагато швидше. Ще один великий плюс – повітря, воно чисте завдяки зелені (цього нам так не вистачає в задушливому та загазованому місті). Чорне море – унікальне та не має аналогів у світі, воно є одним з найтепліших у країні та найпопулярнішим. Ну, і хто ж не знає про місто-герой Одесу та його колоритних жителів – одеситів? Практично неможливо розповісти про відпочинок на Чорному морі, жодного разу не згадавши велике курортне місто Одесу, туди варто обов’язково з’їздити на екскурсію. Але й окрім пляжів в Одеському регіоні є чим зайнятися.

Необов’язково під час відпочинку погода завжди буде сонячною – можливий і дощ, але це не привід сумувати – адже ви на морі – ви так цього чекали – можна взути гумові чоботи та одягнути дощовик й погуляти під теплім літнім дощем. Можна придумати ще багато занять – читати книги по ролях всією родиною. Провести час з аніматором.

У будь-якому з цих місць буде цікаво і дорослим, і дітям – час промайне непомітно!