Якщо Ви любите море, то варіант відпочинку 2023 року на Чорному морі – чудовий варіант. Воно омиває багато країн, кожна з яких має морський порт через вигідне розташування.

Вважається, що в Чорному морі вода не дуже солона, але тут багато різних морських мешканців. Із риб тут найпоширенішими є бичок, оселедець, анчоуси, скумбрія, камбала, пеленгас; акули також живуть у Чорному морі. Вони, можна сказати, не є небезпечними для людини, але краще з ними не зустрічатися.

У Чорному морі можна побачити дельфінів, морську свиню та навіть тюленів. На узбережжі оселяється велика кількість птахів, які харчуються морськими молюсками, а також рибою.

Відпочивати в Україні на Чорному морі 2023 можна у будь-яку пору року, але осінь вважається «оксамитовим сезоном»: вже не дуже спекотно, але й не холодно. На узбережжі Чорного моря, що прилягає до України, головними курортами вважаються Приморське, Коблево, Затока, Курортне.

«Сезоном» прийнято вважати місяці з травня до вересня, тепла вода тут впродовж 5 місяців, але інколи бувають і шторми, тоді температура води знижується. Хоча в шторм не рекомендується заходити в море, це дуже небезпечно.

Пляжі Чорного моря

На Чорному морі велике розмаїття пляжів: є як дрібнопіщані, так і великогалькові, де можна ходити лише в спеціальному взутті, щоб не поранити ноги. Якщо ви їдете відпочивати на море з дітьми, уточніть в адміністратора, на який пляж ви вирушаєте. Також для дітей важливим є пологий спуск до води, який може розмиватися під час шторму.

Чорне море – це не лише розваги, водні атракціони, купання, а ще й риболовля. Причому, як на морі, так і на можливих прісних водоймах в околицях. Рибалять тут протягом усього року, але вилов морських тварин з Червоної книги заборонено.

Обираючи, де зупинитися на чорноморському узбережжі України в 2023 році, зверніть свою увагу не лише на розкішні готелі з послужливим персоналом, але й на бази відпочинку, де можна жити з комфортом, особливо не переплачуючи.