Відпочинок? Думаєте, куди поїхати недорого відпочити? Пропонуємо Вам розглянути варіанти з базами відпочинку на Чорному морі в Україні.

Що таке база відпочинку?

Бази відпочинку існують дуже давно. Донедавна вони належали профспілкам або підприємствам, співробітники яких їздили туди задля заохочення. Сьогодні ж базу відпочинку може відвідати будь-хто, хто забажає, з родиною чи самотужки.

Що являє собою база відпочинку? Це симбіоз готелю та приватного сектору. Зазвичай бази відпочинку знаходяться за містом, де поруч є або ліс, або озеро, а, можливо, й гори, і, що ще привабливіше, – море. Це тихе місце подалі від галасливого міста, дорожніх трас. Сюди люди приїжджають відпочити, відволіктись від міської метушні.

На базі відпочинку можна відпочити в невеликих котеджах, щоб було комфортніше, але є щось і на кшталт готелю, де всі мешкають в одній будівлі. Також популярні серед туристів і бази відпочинку з наметами (кемпінг). Що Вам більше підходить, Ви обираєте самі.

Що можна робити на базі відпочинку

На базі відпочинку зазвичай організуються різноманітні розваги для туристів, все залежить від пори року. В основному це: велосипедні та піші прогулянки, плавання на катері або човні, морські запливи на яхті або гідроскутерах. Також можна цікаво провести час безпосередньо на базі відпочинку в барі, що розташовується прямо на березі моря: вдень насолодитися напоями у прохолоді морського бризу, ввечері - відпочити під живу музику.

На спеціально обладнаному майданчику поруч з баром можна посмажити шашлики.

Ви можете уточнити заздалегідь, чим ще можете зайнятися на цій базі відпочинку. Деякі бази відпочинку пропонують проведення квестів для дітей, різноманітні спортивні ігри для дітей та дорослих на свіжому повітрі. Це організовано для тих туристів, що віддають перевагу активному відпочинку.

Якщо ви їдете відпочивати родиною, уточніть, що на базі відпочинку організовано для дітей, щоб вони там не нудьгували. Можливо, ви зможете залишити дітей провести час з аніматором та іншими дітьми для участі в захопливих іграх, щоб дати вам трохи побути на самоті.

Щоб обрати базу відпочинку, куди поїхати, і не помилитися з вибором, почитайте відгуки в інтернеті, можливо, хтось з ваших знайомих там уже відпочивав, спитайте у них, що сподобалось, а що – ні. Туристи чекають на відпочинок цілий рік, тож не хотілося б приїхати на базу відпочинку та повністю розчаруватися в подорожі.

Для тих, хто обирає бази відпочинку на Чорному морі в Україні, уточніть, як можна дістатися туди якомога комфортніше. Ймовірно, Вам зручніше їхати потягом чи маршрутними автобусами, а, можливо, Ви вирішите поїхати власним автомобілем?

Бази відпочинку в Україні на узбережжі Чорного моря працюють переважно влітку. Але, як правило, сезон відпочинку починається з кінця травня та триває до середини вересня. Все залежить від погодних умов. Вибір лише за вами!