Запрошуємо провести відпочинок влітку 2024 року!
Життя людини - неможливе без повноцінного відпочинку. Наша база - це не тільки місце відпочинку i розваг, але й територія безтурботності і спокою: тут Ви зможете скинути важкий тягар міських проблем і стресу, віднайти здоров’я, красу та душевну гармонію.
Вона є ідеальним місцем як для романтичного та сімейного відпочинку, так і для ділових зустрічей. Не гайте час на пошук місця відпочинку! Приїжджайте до нас на базу відпочинку з освіжаючою назвою «Вітерець», на березі теплого та спокійного Чорного моря поблизу біосферного заповідника «Дунайські плавні».

Спекотне південне сонце, лагідне Чорне море, цілюще морське повітря, чистий золотавий пісок подарують Вам незабутні спогади про літо. Як приємно Вам буде сидячи в кріслі, переглядаючи фотографії, згадувати час, проведений у нас в гостях! А скільки дивовижних історій розповісте Ви друзям про кожен день, проведений під шум прибою! Ви завжди можете розраховувати на нашу гостинність та приємне уважне обслуговування. Ми з повагою ставимося до побажань наших клієнтів, і, можливо, саме тому той, хто хоч раз гостював у нас, обов'язково приїде знову.